Home E Devlet E Devlet Şifresi Nereden Alınır? Nasıl Alınır?

E Devlet Şifresi Nereden Alınır? E Devlet Şifresi Nasıl Alınır? 

E devlet kapısı üzerinde işlem yapan milyonlarca vatandaş mevcut. Yeni e devlet şifresi almak isteyen kişiler ise “ e devlet şifresi nereden alınır ” gibi konuları araştırmaktadır. Bu yazımızda sizlere e devlet şifresi  alma ile ilgili bilgiler vereceğiz.

E devlet her kesimin kolaylıkla kullanmış olduğu bir  hizmettir. Bu hizmeti kullanabilmek için bir e devlet şifresi gerekmektedir. Bu e devlet şifresini almak için ptt şubelerine uğramak yeterlidir. Eğer ki kendi şifrenizi temin istiyorsanız ptt şubesine giderek ve kimlik kartınızı görevliye gösterdiğinizde size e devlet şifrenizi verecektir.

 

E Devlet Şifre Ücreti

E devlet şifresini ptt şubelerinden temin edebilirsiniz demiştik. Ptt şubelerinde e devlet şifreniz için 2 TL ödeme yapmanız gerekmektedir. Şifrenizi kaybetmeniz durumunda ptt üzerinden alınan şifre için için bu sefer 4 TL ücret talep edilmektedir.

 

E Devlet Şifresi Alma Yaşı

15 yaşını doldurmuş vatandaşlar e devlet şifresi alabilmektedirler.

 

E Devlet Şifremi Unuttum 

E Devlet şifrenizi unutmanız ya da kaybetmeniz durumunda yine ptt şubelerine giderek  e devlet şifresi alabilirsiniz. Aynı zamanda farklı giriş yöntemlerini de kullanarak e devlet girişi yapabilirsiniz. E devlet girişi için çok farklı yöntemler vardır. E devlet farklı giriş yöntemleri için aşağıdaki linkteki yazıyı da okuyabilirsiniz .

http://onlinederslerim.com/e-devlet-sifresi-nasil-alinir-e-devlet-giris-yontemleri-nelerdir/

 

Bizlere e devlet ile ilgili sorularınızı aşağıdaki yorum kutusundan iletebilirsiniz.

 

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
2 replies to this post

Leave a Reply