Home Genel En İyi Filmler Listesi

2017 Yılında İzlenebilecek En İyi Filmler Listesi

FİLMLER NEDEN TERCİH EDİLMEKTEDİR ?

Günlük yaşantımızda , gerek iş alanlarında gerekse kişisel hayatımızda oldukça fazla yorgunluklara yer verilmektedir. Bu gibi yorgunlukları , tatil günlerinde evde yatarken ,  birde film takarak keyif yapılmaktadır. Filmlerin konusuna göre ve de kişilerin zevklerine göre seçimlerde farklılık göstermektedir. Genellikle , filmler için arkadaşlar ile beraber bir araya gelerek güzel vakit geçirmek açısından sinemaya gidilmektedir. Fakat , bu duruma ek olarak evde oluşturulan keyif ortamları olmaktadır. Keyifli sohbetlerin yanı sıra , en iyi filmler imdb seçenekleri ile puan sıralanmasında değerlendirilerek zevkli saatler yaşanmaktadır. Çünkü , filmler tek düze olarak devam etmemektedir. Filmlerin çekimi için onca çabanın sarf edilmesi , izleyiciyi memnun etmek ve gelir düzeyini arttırmak amacı ile devam etmektedir. Bazı durumlarda , film izlenilmesinin sebepleri arasında tavsiye edilmesinden dolayı merak edilme durumları oluşmasından dolayı oluşmaktadır.

EN ÇOK İZLENEN FİLMLER VE KONULARI NELERDİR ?

Günümüzde en fazla izlenen filmler sıralaması genellikle puan durumuna göre oluşmaktadır. Böylece arkadaş ortamlarında eşlik edilmesine ve keyifli dakikalar yaşanmasına sebep olunmaktadır. Sıralamada başta yer alan en iyi filmler yabancı versiyon olarak yer alan , puanlama sıralamalarında izlenmeleri sonucunda ne üst numaralandırma yer almaya devam eden filmler bulunmaktadır.

Bugüne kadar en çok izlenen yabancı filmler aşağıdaki gibi yer almaktadır.

TİTANİC

Konusu romantik ve aynı zamanda dram içerikli olmaktadır. 1998 yılında gösterime girmesine rağmen , bugün hala izleyen ve tekrar etkilenen bireyler bulunmaktadır. Bir çok kişi tarafından , batmaz ve olumsuz sebeplere yol açmaz denilen gösterişli gemi TİTANİC yol koyulmaktadır. Geminin ihtişamının beraberinde ilk yolculuğu olmaktadır. Aynı zamanda , aynı gemide yolculuk yapan aşıklara da şahit olunmaktadır. Fakat , çok geçmeden geminin batarak bitmesi sonucunda , aşıklarda ölümsüz aşkları ile göz doldurmaktadır. Birden fazla ödüller alımı senaryo ve oyuncaları kapsamında gerçekleşmiştir.

TRANSFORMERS

Dünyaya yüzyıllar önce veda etmiş robotların tekrar ortaya çıkması sonucunda , insanlar ile savaşın gerçekleşmesi film edilmektedir. Bir çok kişi tarafından , sevilerek izlenmektedir.

WANTED

Babası öldürülen gen kıza , bir zaman sonra teklif gelerek babasının intikamını almaya başlamaktadır. Babası , kötü insanları yok etme üzerine eğitim almaya devam ederken öldürülmesi sonucunda , kızı kaldığı yerden görevi üstlenmektedir. Babasının ortağından , en yakınından eğitim almaktadır. Aksiyon dolu bir film olmaktadır.

THE AVENGERS

İz bırakan kahramanların bir araya gelerek dünyayı felaketten kurtarma çabalarını el alarak , izleyici ile buluşturulmaktadır.

THE NOTEBOOK

Yıllardır süren aşk hikayesini derinden etkileyerek el alınmaktadır.

SON SAMURAY

Efsane işleyiş düzeni ile savaş içerikli devam etmektedir.

Bu şekilde devam eden en iyi filmler listesi , böylesine etkileyici konuları ele almaktadır. Yer alan filmlerin , çekilme ve anlatımın akıcı olması durumundan dolayı ödüller almışlardır.

FİLM SEÇİLİRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR ?

Genellikle , film izleme girişiminde bulunulmadan önce kendi zevklerinize yer verilmesi en başta yer almaktadır. Bunun beraberinde ise , seçilen filmlerin puan sıralamasında kaçıncı sırada olduğunu ve önce izleyen kişilerin yorumlarına göz atılması gerekmektedir. Fakat , en iyi filmler seçiminde bulunulmadan önce emeğe saygı duyularak , korsan kopyalara yer verilmemesi gerekmektedir.  Sonrasında ise , filmin konusunun kısa anlatımına bakarken ne derece etkilendiğiniz önemlidir.

Sizin Bugüne Kadar En Çok Beğendiğiniz Film Hangisi?

Leave a Reply